Tesla Şarjlık Organizer

39TL

Telefonlar ve aksesuarları hayatımızın birer parçası oldu. Günümüzde kablolar bir zorunluluk haline geldi ve bazen düzgün bir şekilde depolanmadıklarında birbirleriyle dolanmaları kaçınılmaz oluyor. Dağınık bir çanta içerisine sarılmamış bir kablolar bırakmak sinir bozucu olduğu gibi onu ait olduğu yerden çıkarmakta ayrı bir boğuşma gerektirir. Seyahat etmek, günlük işe gidip gelmek veya her şeyi kontrol altında tutmak için mükemmel çözüm.  Vakit kaybetmeden küçük bir hamle ile kulaklığınızı kilitleyebileceğiniz bu minimal organizatör kablonuzla boğuşmanızı önleyecektir.

Kulaklık tutucular kulaklıklarınızı, bilgisayar kablolarınızı ve elektrik kablo hatlarınızı organize edebilir. Bu kablo koruyucu size çok fazla zaman kazandıracak ve kablolarınız her zaman dikkatli bir şekilde saklanacaktır. Aynı zamanda çıtçıt toka ile güvenli bir şekilde kapanır.

· Ölçü : 7.5 x 5 cm.

· Renk : Taba

· Deri Cinsi : Tabaklanmış Dana Derisi

· Bilgi : Kullandığım deri üzerinde çeşitli doğal yaralar ve işaretler bulunabilir. Fotoğraf çekimi esnasında stüdyo ışıklandırması ürünün rengi üzerinde farklı tonlar geliştirmiş olabilir.

Marka: Rheens Goods
Ürün Kodu: Tesla
Stok Durumu: 3 Gün Üretim | Teslimat

Mevcut Seçenekler: