Bourse Cüzdan

139,00TL 165,00TL
Marka: Rheens Goods
Ürün Kodu: RG-72500-MCW09
Stok Durumu: 3 İş Günü Üretim

Mevcut Seçenekler:

Sade ve bir o kadar çok amaçlı. Tabaklanmış natural dana derisi kullanılarak el yapımı olarak üretilmiştir. Minimaliz açılı kesimlere ve köşe hatlarına sahiptir. Messenger tasarımı ile sıradan bir cüzdan görüntüsünden çok daha dikkat çekici. Dikişler, mumlu ip ile örülerek hem geleneksel bir görüntü, hem de uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Kartlık ve para yığın bölümü olarak kullanıma uygundur. Pantolon cepleri ve üst giyim cepler için ideal boyutlardadır.

Kullandığımız cüzdan ya da kartlıklar bazen istenmeyen parçalara da ev sahipliği yapabiliyor. Çoklu kesimlerin oluşturduğu katlı kapaklar ve ara bölmelere sahip klasik tasarımların aksine olabildiğince sadeliğe önem vererek, deri, ebat ve kesimleri ön plana çıkarttık. Mumlu iplikler kullanarak çift dikiş tekniği ile dayanıklı ve şık bir hava kazandırdık.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Unisex Tasarım

Ölçü : 11.5 x 8 cm.

Renk : Konyak

Deri Kalınlığı : 2.0 mm.

Deri Cinsi : Tabaklanmış Natural Dana Derisi - İç kısımı doğal bir süet yumuşaklığında olan deri, nadir bitki örtüsüyle kaplanarak üretilmiş sınıfının en seçkin derisidir.  

Maksimum Hazne : 12 Kartlık & Para Yığınlığı

Yardımcı Malzeme : Kahverengi Mumlu İplik ( 1.0 mm. ) 

Bilgi : Kullandığımız deri, kimyasal işlemlerden geçmediğinden ötürü deri üzerinde çeşitli doğal yaralar ve işaretler bulunabilir. Fotoğraf çekimi esnasında stüdyo ışıklandırması ürünün rengi üzerinde farklı tonlar geliştirmiş olabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.