www.rheensgoods.com'a verilen siparişler %100 El imalatı olarak kişiye özel üretildiği için sipariş verildikten sonra ürün/ürünler için iade talebi ancak üretim aşamasına geçilmeden önce verilmelidir. Aksi halde talep edilen iadeler kabul edilmeyecektir.

www.rheensgoods.com, teslim alınan siparişin üretimden kaynaklı bir kusuru olması halinde söz konusu ürünü iade almayı kabul eder. Fakat ürünün kullanılmamış olması, kutusuyla beraber gönderilmesi ve faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. Alıcı satın aldığı üründe bir imalat hatası olduğunu düşünüyorsa ürünün eline ulaşmasından itibaren 3 iş günü içerisinde www.rheensgoods.com yetkililerine ulaşmalıdır. Bu durumda iade kabulünü takiben faturanın iptali ve ürünün iadesi yapılacaktır.


DEĞİŞİM KOŞULLARI

Değişim ancak 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve alıcının durumuna göre Türk Ticaret Kanunu ile Borçlar Kanunu hükümleri çerçevesinde üretim hatası veya ayıplı ürün söz konusu ise; alıcının değişim talebinde bulunması halinde ancak İnternet sitesinde ilan edilen aynı ürünün yine İnternet sitesinde ilan edilen stoklarda bulunması ile mümkün olabilecektir. Aksi halde bedel iadesi yapılacaktır.

Ürün değişimleriniz için ürünlerin orijinal faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak www.rheensgoods.com'a teslim edilmesi gerekmektedir. Tarafımıza ulaşan kargolarınız neticesinde müşterilerimiz aranarak bilgi verilmekte olup, talep ettiğiniz değişim ürününüzün çıkışı stok ya da imalat mevcudiyetine göre 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.