Bruno Kanvas Deri Önlük

460,00TL
Marka: Rheens Goods
Ürün Kodu: RG-151100-CLA004
Stok Durumu: 3 İş Günü Üretim

Mumlu Kanvas Kumaş, İskoçya'daki yelken endüstrisinden doğan, su geçirmezlik özellikleri ve mükemmel dayanıklılığı nedeniyle giyim sektöründe yaygın olarak kullanılan bir kumaş türüdür. Keten tohumu yağı ile emprenye edildiğinde, tuvallerinin yelkenlerini daha etkin bir şekilde yakaladıklarını keşfettiler ve yelken hayatının sonuna geldiğinde denizde giyecekleri hava koşullarına dayanıklı giysiler haline dönüştürdüler. 

Zamanla, bu uygulama o kadar yaygınlaştı ki, konsept ticarileşti, prova mükemmelleştirildi ve fabrikalar önceden mumlanmış pamuk ve yağlı bez üretmeye başladı. Mumlu Kanvas, kaplamanın kendisi tarafından suya dayanıklı hale getirilir. Kumaş yoğun olarak dokunur, daha sonra doğal olarak suyu iten mum ile tamamen doyurulur. Mumlu pamuğun mükemmel olduğu yer burasıdır. Balmumu kaplaması, kumaşın kolayca işaretlendiğini, zamanla çizilmesini ve sürtünmesini sağlar. Her defasında, bu işaretler kumaşın bir parçası olur ve genel renkler daha da zenginleşir. Bu, ona kumaşın hikayesini yaşlandıkça yakalayan güzel bir patine verir. 

• Sanatçılar, Garsonlar, Şefler, Makyaj Sanatçıları, Ahşap İşçileri, Marangozlar ve Barbekü Ustaları için!

•Ayarlanabilir Boyun Askılığı

•Sağlam Metal Donanım

•Dayanıklı Mumlu Kanvas Kumaş

•Tek Kalem Göğüs Cebi & Cep Telefonu Cebi

•Geniş Kanguru Kesesi

Mumlu kanvasın ve derinın dayanıklılığı, moda ve işlevselliği aynı anda hissettiriyor. Çeşitli alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan önlük hem erkekler hem de kadınlara uygun olarak tasarlanmıştır. Dayanıklı ve konforlu olacak şekilde tasarlanan bu ürün, uzun süre size iyi hizmet edecektir. Aletlerinizi ve notlarınızı iki ayrı bölmede saklayabilecek ceplere sahiptir.  Üstte (boyun etrafında) bulunan kayışlar, bir toka ile kapatılarak tamamen ayarlanabilir. Bu kayışların iç kısmı size çok yumuşak ve hoş bir his veren içi süet yumuşaklığında olan deri ile üretilmiştir.  


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Unisex Tasarım

Ölçü : 45 x 60 cm.

Kumaş Renk : Haki 

Kumaş Cinsi : Mumlu Kanvas

Deri Renk : Konyak

Deri Kalınlığı : 2.0 mm.

Deri Cinsi : Tabaklanmış Natural Dana Derisi - İç kısımı doğal bir süet yumuşaklığında olan deri, nadir bitki örtüsüyle kaplanarak üretilmiş sınıfının en seçkin derisidir.  

Yardımcı Malzeme : Antik Rivet - Antik Toka - Antik Kuşgözü

Bilgi : Kullandığımız deri, kimyasal işlemlerden geçmediğinden ötürü deri üzerinde çeşitli doğal yaralar ve işaretler bulunabilir. Fotoğraf çekimi esnasında stüdyo ışıklandırması ürünün rengi üzerinde farklı tonlar geliştirmiş olabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.