Hikaye 

Benim hikayem, ailemin bulunduğu ve hala yaşadığı Beyoğlu, İstanbul'da başlıyor. Marangoz babam ve berber dedem çok küçük yaşlarda ellerimle çalışmak için büyük bir sevgi aşıladı. Büyükbabamın atölyesine giden bir çocuktum, dünyaya ve el işçiliğinin doğasına yavaş yavaş aşık oldum. Babamın atölyesinin zemini talaşla kaplıydı ve taze kesilmiş odun kokusu havada kalmıştı. Son projeleri, dükkanın etrafındaki tezgahlarda oturuyordu, arkadaşlar ve müşteriler için hediye olarak inşa edilmiş projelerdi. Bildiği her şeyi bilmek ve yapabileceği her şeyi yapabilmek istedim. Elimle, onları kullanan insanlara önemli şeyler yapmak istedim.

O zamandan beri hayatımı ellerimle çalışarak geçirdim ve ağaç işçiliği ile deri yapımının ticaretini ve mesleklerini öğrendim. Markamızı 2013 yılının sonlarında İstanbul'daki tarihi küçük atölyemizde kurduk. 4 yıl önce özel kovboy çizmeleri yapmaya başladım. Ellerimle çalışmak bana başka hiçbir işin sahip olmadığı bir huzur ve mutluluk verdi.

İnsanların hikayelerinin bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum. Çünkü büyük fabrikaları atlatmak, şirket içi tasarım yapmak ve aracıları ortadan kaldırmak suretiyle kişiselleştirilmiş parçaları beklenen fiyatın bir kısmına ulaştırabiliyoruz. Bana göre, Rheens Goods sadece bir ürün markası değildir. Bu bir hikaye - gerçek bir kalpten ve ruhla gerçek bir yerden gelen bir marka, bir işletme ve ürünler üretmeye tutkuyla bağlı bir kişinin hikayesi. Ve aynı zamanda bu tür şeyleri takdir eden müşteriler için üretilmiş ürünlerin hikayesidir.